Niech Cię przekona nasza jakość!  
Najwyższym priorytetem dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. To właśnie dlatego każdy nasz tworzony w Polsce rower jest przez nas ręcznie, z ogromną precyzją i uwagą na najdrobniejsze nawet szczegóły. To dzięki specjalnie zaprojektowanym przez inżynierów Plumbike, wyjątkowym, komfortowym i technicznie dopracowanym ramom możesz poczuć różnicę w komforcie jazdy, która odróżnia nasze rowery od większości innych, dostępnych na rynku. 

 

Nasze rowery lakierowane są najwyższej jakości lakierami proszkowymi szwajcarskiej firmy KABE, Czego potwierdzeniem jest otrzymany przez nas certyfikat jakości KABE.

Lakiery proszkowe KABE charakteryzują się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, twardością powierzchni oraz wysokim współczynnikiem połysku. Parametrami wytrzymałości przewyższają one nawet lakiery stosowane w samochodach.

Paleta barw dostępna w rowerach Plumbike opracowana i przygotowana została przez specjalistów Kabe ze Szwajcarii i jest dostępna wyłącznie w naszych rowerach. 

 

 


 

Koła to kluczowy element w każdym rowerze. To na nich opiera się cały ciężar roweru i rowerzysty. To między innymi koła właśnie odpowiedzialne są za Twoje bezpieczeństwo. Jeśli są przygotowane w poprawny i precyzyjny sposób, hamulce Twojego roweru będą działać poprawnie, a ryzyko pękania szprych jest minimalne.

Dlatego właśnie nasze koła przygotowywane są na najnowocześniejszych maszynach sterowanych komputerowo, wyposażonych w ultraprecyzyjne czujniki laserowe.

Tutaj nie ma miejsca na przypadek, czyli na ręczne centrowanie „na oko”. Dlatego jako pierwsi i jedyni w Polsce w tym segmencie rowerów przygotowujemy koła na nowoczesnych maszynach, na których przygotowywane są koła do rowerów wyczynowych. Dzięki temu każde z naszych kół spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i precyzji.

 

Dokładności rzędu dziesiątych części milimetra (nieosiągalne przy ręcznym centrowaniu) to u nas norma. Także odpowiednie napięcie każdej ze szprych oraz odsadzenie koła (inne dla każdego rodzaju zastosowanej piasty) kontrolowane jest komputerowo.

Eliminujemy dzięki temu wszystkie naprężenia mogące powodować pękanie szprych czy nieprecyzyjne prowadzenie łańcucha.
 

 

 


rowery dziecięce
Nasze ramy również poddane zostały ocenie w kwestii bezpieczeństwa przez prestiżowy instytut TUV Rheinland Germany, gdzie otrzymały pozytywną ocenę jako wysokiej jakości produkt spełniający polskie oraz europejskie normy bezpieczeństwa.Wysokiej klasy podzespołom renomowanych producentów (np. Shimano, Tektro, Neco, Kenda, VP) zawdzięczamy natomiast niezawodność. Dzięki temu nasze rowery są równie piękne, wygodne jak i trwałe, co potwierdzamy dwuletnią gwarancją.

 

Plumbike to klasa sama w sobie, to indywidualność, komfort i radość z jazdy, czego potwierdzeniem jest DOŻYWOTNIA gwarancją na ramę rowerów Plumbike.

Wybierz walutę