Rowery gwiazd

Zobacz wszystkie

NIECH CIĘ PRZEKONA

NASZA JAKOŚĆ

Jakość wykonania naszych rowerów jest dla nas najwyższym priorytetem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twój nowy jednoślad był doskonały pod każdym względem. W końcu musi być tak wyjątkowy, jak Ty.

Więcej

OPINIE

NASZYCH KLIENTÓW

Rowery

Plumbike to charakterystyczne kształty, najwyższa jakość i personalizacja, dzięki której Twój dwukołowiec może być jedyny taki w Polsce, a nawet i na świecie. Dostępne u nas <b>wyjątkowe rowery damskie, męskie i dziecięce</b> to stylowe propozycje, dzięki którym każda Twoja jazda po mieście zmieni się w przygodę. Poznaj nasze możliwości!

Rowery męskie

Mężczyźni mogą znaleźć u nas sprzęt, który spełni ich oczekiwania zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Czekają u nas na Ciebie <b>rowery męskie</b> z serii Rider, Hermes, Grand Chopper i wielu innych, uwielbianych również przez gwiazdy!

Rowery damskie

Wygodne, ze sportowym zacięciem, albo typowo <b>miejskie</b> – z koszykiem na drobiazgi, idealne na popołudniowy shopping. <b>Rowery damskie</b> z kolekcji La Donna, Donatella, czy Rider Go Girl są chętnie używane przez celebrytki – Ty również je pokochasz!

Rowery dziecięce

Poznaj też świat naszych małych, ale niezwykle zwrotnych dwukołowców, które pomogą zarazić malucha pasją do tego rodzaju rekreacji. <b>Rowery dziecięce</b> Prince, Princess, La Luna, Mayor i wiele innych czekają na Twoje dziecko w wielu różnych wersjach średnicy kół!

Kolorowy świat rowerów miejskich

W Plumbike każdego dnia dbamy o to, aby spełniać Wasze marzenia. Chcemy w ten sposób szerzyć miłość i pasję do sportu. Wierzymy, że dzięki estetycznym walorom Twojego roweru, można rozbudzić pragnienie, by na niego wsiąść i pomknąć przed siebie. Dlatego oferujemy <b>Wygodne i stylowe rowery</b>, które możesz spersonalizować pod własne potrzeby, dobierając kolor ramy, kół i dodatków.

Rowery miejskie dla całej rodziny!

Zależy nam, aby w naszym asortymencie całe rodziny mogły znaleźć coś dla siebie. Dlatego polecamy <b>rowery miejskie męskie, damskie i dziecięce</b> w bardzo szerokiej różnorodności średnicy kół, wysokości ram, ich kształtu oraz parametrów, takich jak liczba przerzutek czy rodzaj hamulców. Poznaj naszą stale poszerzającą się o kolejne modele familię. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i zmontuj sobie rower, o którym od dawna marzyłeś!

Plumbike blog

Zobacz wszystkie
rowery damka

Akcesoria do rowerów miejskich damskich, praktyczne i oryginalne

Do roweru miejskiego damskiego możemy dopasować wiele ciekawych akcesoriów. Możemy zamontować bagażnik, wiklinowy kosz z wkładem, oryginalny dzwonek lub saszetkę na ramę. Do ostatniej bez tru...

Więcej
rowery damskie miejskie

Oryginalne akcesoria do damskich rowerów miejskich

Rowery damskie miejskie są wygodne i piękne. Zaprojektowane w konfiguratorze oddadzą nasz styl i podkreślą charakter. Do wygodnego stylowego roweru możemy dokupić dodatkowe akcesoria. Wśród w...

Więcej
rower damski miejski

Dojazd do pracy na damskim rowerze miejskim

Współczesne kobiety najczęściej są bardzo zapracowane. Prowadzenie domu i praca zawodowa zabierają sporo czasu. Trudno im znaleźć dodatkowe godziny na zajęcia fitness, bieganie lub uprawianie...

Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Wybierz walutę